27.05.2016 FCSB - FC Medlánky C 6:4 (1:3) ... 20.kolo (hodnocení)

FCSB -  FC Medlánky C  ...   6:4 (poločas 1:3) ...    20.kolo městský přebor skupina C:

branky:  Aleš Marek 2x, Radek Tomeš 2x, Tomáš Mráz, Jan Oborný

Dnes se na fotbal, který kluci předváděli, moc hezky dívalo. Začátek zápasu byl sice z kategorie " velmi vlažných :-) ", ale po prostřídání několika hráčů, jejichž pohyb po hřišti silně připomínal "zombíky", se naše hra zrychlila a kluci si začali vytvářet množství šancí.  Ty jsme samozřejmě dokázali bez ostychu zahazovat a když se k tomu přidala dvojnásobná nabídka útočníkovi Medlánek do vyložené šance špatnou nahrávkou plus jeden podařený brejk, tak se nemůžeme divit, že poločasové skóre i přes naši převahu ukazovalo stav 1:3. O přestávce  to bylo hlavně o povzbuzení kluků a získání sebedůvěry, protože prohrát zápas po takovém průběhu by hodně bolelo. Naštěstí se kluci hned po pauze vrátili do hry dvěma rychlými góly (Aleš 2x) a náhle byli k nezastavení, další gól přidali důrazný Ráďa,  pohotový Tomáš a Jéňa hezkým přímákem pod břevno ... moc pěkné, kluci měli ještě spoustu hezkých akcí, které však nedokázali proměnit, chyběl větší klid v koncovce. Soupeř korigoval skóre po rohovém kopu v úplném závěru.

Hezký fotbal, zejména ve druhé půli. Je vidět velký pokrok, nicméně neusněme na vavřínech. Přechod od obrany do útočné fáze kluci zvládají slušně, ale před soupeřovou bránou si zbytečně komplikují život a přehazují horký brambor zodpovědnosti jeden na druhého. Více přímočarosti a důrazu ve vyložených šancích by neškodilo. V příštím kole nás čeká silná Líšeň a to bude zápas, ve kterém se dozvíme, jak na to ve skutečnosti jsme. Díky za dnešní výkon nejen střelcům branek, ale i ostatním hráčům a zejména Jeníkovi, kterého dnešní utkání sice hodně bolelo, ale tým podržel výbornými zákroky.