11.06.2016 FCSB - FC Zbrojovka (D) 2:6 (1:4) ... 22.kolo (hodnocení)

FCSB -  FC Zbrojovka (D)  2:6 (poločas 1:4)   ...    22.kolo městský přebor skupina C:

branky:  Tobiáš Macek, Aleš Marek

Hodně těžký zápas. Bylo jasné, že pokud chceme porazit výborný tým holek ze Zbrojovky, tak musíme podat výkon na hranici našich současných možností a zopakovat výkon z předešlého zápasu s Líšní. Bohužel se tak nestalo. Začali jsme hodně vlažně, holky využívaly své fyzické převahy, dobrým pohybem a těsnou hrou do těla našim klukům pořádně "zmenšily" hřiště. Pod tlakem kluci začali kupit chyby, které děvčata nemilosrdně trestala. Druhý poločas už byl o něčem jiném, kluci si zvýšenou aktivitou často vynutili tlak, ze kterého dokázali snížit, ale ve chvílích, kdy se zdálo, že můžeme pomýšlet na obrat, následovaly opět hrubky v obraně a odskok Zbrojovky na bezpečný náskok.
Dobrý zápas, hraný v tempu. My jsme tentokrát vypadli z role častěji než bylo poslední dobou zvykem. Snad malé uspokojení po vítězství nad Líšní, respekt před staršími protihráčkami, příliš rychlý sled gólů v naší síti. To vše, spolu s kvalitní hrou zbrojováckých "ladies" zapříčinilo, že vítězství a gratulace k dobré hře letí tentokrát na stadion na Srbské.